i پنترا کپیتال بیت کوین امسال از ۲۰ هزار دلار عبور می‌کند

سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن

نمناک : یک سایت سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن موزیک جدید فیلم های روز هالیود خفن بدون سانسور.

مطالب مرتبط
آخرین مطالب
کلمات کلیدی

ظفری شهرداری تهران

ظلم شهرداری

منطقه شهرداری ظفر

شهرداری عالیشهر

شهرداری عباس آباد

شهرداری علویجه

شهرداری عوارض خودرو

شهرداری عنبران

شهرداری غرق آباد

شهرداری غرق آباد استان مرکزی

شهرداری غیردولتی

شهرداری غرق

شهرداری غرب

شهرداری فردیس

شهرداری فولادشهر

شهرداری فردوس

شهرداری فریدونکنار

شهرداری فشم

شهرداری قدیم

شهرداری قائمشهر

شهرداری قاین

شهرداری قوچان

ق شهرداری

شهرداری کرمانشاه

شهرداری کهریزک

شهرداری کوهسار

شهرداری کوهدشت

شهرداری گرگان

شهرداری گرمدره

شهرداری گلبهار

شهرداری گلسار

شهرداری گناباد

شهرداری گ

شهرداری لواسان

شهرداری لامرد

شهرداری لار

شهرداری لالجین

شهرداری لالی

شهرداری منطقه 2

شهرداری ماهشهر

شهرداری منطقه ۴

شهرداری منطقه 7

شهرداری م 16

شهرداری م 10

شهرداری م 15

شهرداری م 22

شهرداری م 18

شهرداری نجف آباد

شهرداری نکا

شهرداری نهاوند

شهرداری نظرآباد

شهرداری ناحیه 3

سازمان شهرداریها

شهرداری وحیدیه

شهرداری وزوان

شهرداری ویس

شهرداری ورزنه

شهرداری ورزقان

شهرداریها و قانون مدیریت خدمات کشوری

روز شهرداری و دهیاری

ارتباط شورا و شهرداری

شهرداری هشتگرد

شهرداری هچیرود

شهرداری هرمزگان

شهرداری هیر

شهرداری ه

شهرداری یاسوج

شهرداری یزدانشهر

شهرداری یامچی

محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب

پنترا کپیتال: بیت کوین امسال از ۲۰ هزار دلار عبور می‌کند. بنابر پیش بینی صندوق پوشش ریسک پنترا کپیتال، به احتمال زیاد امسال قیمت بیت کوین از مرز ۲۰ هزار دلار عبور خواهد کرد!
پیش بینی قبلی او درست از آب در آمده است، او پیش از این در سال ۲۰۱۴ پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ از مرز ۱۰ هزار دلار عبور می کند. در آن زمان قیمت بیت کوین در حدود ۳۲۰ دلار بود.
احتمال سقوط قیمت بیت کوین تا ۶۵۰۰ دلار وجود دارد، اما به احتمال زیاد در سال جاری شاهد عبور قیمت این ارز دیجیتال از مرز ۲۰ هزار دلار خواهیم بود.
از آن زمان تاکنون قیمت بیت کوین افزایش پیدا کرده است: برای نمونه ۱۲ آوریل امسال ( پنجشنبه هفته گذشته)، قیمت بیت کوین ظرف ۳۰ دقیقه، به طرز قابل توجهی ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت. در زمان نوشتن این خبر، بیت کوین با نرخ تقریبا هشت هزار دلار معامله می شود.
بنابر پیش بینی صندوق پوشش ریسک پنترا کپیتال، به احتمال زیاد امسال قیمت بیت کوین از مرز ۲۰ هزار دلار عبور خواهد کرد!
دن مورهد مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه متمرکز بر ارزهای دیجیتال پنترا (Pantera)، در واکنش به دیدگاه منفی وارن بافت در مورد بیت کوین اظهار داشت که اگر بیت کوین مرگ
مدیریت شرکت پنترا کپیتال، شرکتی که در حیطه سرمایه گذاری در رمزارزها پیشتاز است، بشدت معتقد است که بیت کوین کف محدوه ای قیمت برای خود ساخته است. این صندوق سرمایه‌گذاری پیش بینی کرده است که ۶۵۰۰ دلار پایین‌ترین قیمت در ...
قیمت بیت کوین در حال حاضر نسبت به چند روز گذشته رشد داشته است و هم اکنون در قیمتی بیش از هشت هزار دلار به فروش می‌رسد. در خبرنامه آوریل، مورهد نوشته است که او کمتر چنین اعتقاد قوی نسبت به زمان‌بندی دارد؛ اما پول‌های سازمانی ارزش بازارها را بالاتر خواهد برد.
بیت کوین امسال از ۲۰ هزار دلار عبور می‌کند. فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ / در اخبار بیت کوین / توسط rajabi پنترا کپیتال: بیت کوین امسال از ۲۰ هزار دلار عبور می‌کند.
شرکت پنترا کپیتال یک صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر ارزهای رمزپایه است. این شرکت یک میلیارد دلار سرمایه را در بازار این ارزها مدیریت می‌کند. مدیرعامل شرکت پنترا کپیتال بیست و ششم آوریل (ششم اردیبهشت) مصاحبه‌ای با تلویزیون بلومبرگ در مورد ارزهای رمزپایه داشته است.
این صندوق سرمایه‌گذاری پیش بینی کرده است که ۶۵۰۰ دلار پایین‌ترین قیمت در مارکت نزولی فعلی است و همچنین پیش بینی کرده است که احتمالاً روند نزولی فعلی بازار شکسته خواهد شد و در دوازده ماه ...
پنترا کپیتال بیت کوین امسال از ۲۰ هزار دلار عبور می‌کند ; پناه‌جویان و چالش هایی که در مهاجرت به کشوری دیگر دارند; پمپاژ ارز به بازار ثانویه، یعنی استقبال از پراید ۵۰ میلیونی; پلیس فتا در مورد گرام و بیت کوین هشدار داد ...
پنترا کپیتال: بیت کوین امسال از ۲۰ هزار دلار عبور می‌کند تفاوت‌های اصلی بیت کوین و بیت کوین کش در چیست؟ آیا صعود بیت کوین مشابه گسترش یک بیماری ویروسی واگیردار است؟