آموزش جیلبریک پایدار iOS 9 تا iOS 9.0.2 به کمک ابزار Pangu

جستجو

آموزش جیلبریک پایدار iOS 9 تا iOS 9.0.2 به کمک ابزار Pangu

  • 2994

Pangu

سرانجام پس از مدت ها انتظار تیم Pangu جیلبریک پایدار iOS 9 تا iOS 9.0.2 را برای دیوایس های آیفون، آیپاد و آیپد عرضه عمومی کرد. شما به کمک ابزار جیلبریک Pangu و آموزشی که در ادامه برای شما قرار خواهیم داد، خواهید توانست دیوایس خود را جیلبریک کنید و از دنیای جدید در دیوایستان لذت ببرید.

اگر دیوایس شما پیش از iOS 9 است، بهتر است به آخرین نسخه از iOS یعنی iOS 9.0.2 آپدیت کنید تا آموزش را با هم آغاز نماییم. در گذشته iOS 8 نیز با همین ابزار جیلبریک شد که بسیار آسان و بی نقص است.

منتظر حضور گرم شما در کانال تلگرام کافه اپل هستیم: Telegram.me/CafeAppleChannel

برای شروع کار و پس از آپدیت دیوایس به iOS 9.0.2 بهتر است نکات زیر را رعایت نمایید:

1- در حال حاضر تنها کاربران ویندوزی می توانند دیوایس خود را جیلبریک کنند زیرا نسخه ویندوز Pangu9 در دسترس است.

2- اگر دیوایس خود را به صورت OTA آپدیت کرده اید، حتماً آخرین نسخه iOS  را با توجه به دیوایس خود دانلود کنید و به کمک آخرین نسخه آیتونز، دیوایس خود را آپدیت نمایید.

3- از دیوایس خود بکاپ تهیه کنید تا در صورت برخوردن به مشکل بتوانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. برای تهیه بکاپ حتماً از آیتونز استفاده نمایید.

4- پیش از انجام جیلبریک Passcode و Touch ID دیوایس را غیر فعال کنید تا در میان راه با مشکل روبرو نشوید.

5- سرویس Find My iPhone خود را غیر فعال کنید.

6- دیوایس را روی AirPlane Mode قرار دهید و WiFi را نیز خاموش نمایید.

7- پس از انجام موارد مورد نیاز، نوبت به جیلبریک دیوایس رسیده است. برای انجام جیلبریک ابتدا نرم افزار Pangu9 را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود ابزار جیلبریک Pangu9 نسخه ویندوز (1.2.0)

دانلود ابزار جیلبریک Pangu9 نسخه مک (1.0.0)

دیوایس را با کابل به کامپیوتر متصل کنید. نرم افزار را اجرا کنید و برای ابتدای کار تیک گزینه PP را بردارید و سپس دکمه Start Jailbreak را بزنید.

پس از فشردن دکمه Start Jailbreak نرم افزار از شما در مورد بکاپ گرفتن دیوایس سوالی می پرسد که شما باید دکمه سمت راست را به نشانه تایید بفشارید.

جیلبریک دیوایس آغاز می گردد و در میانه راه یعنی 65% نرم افزار از شما می خواهد که AirPlane Mode را Renable کنید. این کار را انجام دهید تا جیلبریک ادامه یابد.

وقتی جیلبریک به 75% رسید، نرم افزار از شما درخواست می کند تا اپلیکیشن Pangu را از روی دیوایس اجرا کنید. زمانی که اپلیکیشن را بالا آورید، باید روی دکمه Accept و سپس روی OK بزنید.

فراموش نکنید که نباید اپلیکیشن را پس از انجام پردازش بالا ببندید! منتظر بمانید تا جیلبریک به پایان برسد.

تبریک می گوییم... دیوایس شما پس از Reboot شدن سیدیا را در خود جای داده است، پس جیلبریک با موفقیت انجام گرفت.

 منبع: کافه اپل

منبع