9 توییک ضروری برای دیوایس های جیلبریک شده

جستجو

9 توییک ضروری برای دیوایس های جیلبریک شده

  • 438

Cydia Tweaks

امشب قصد داریم توییک های ضروری Cydia برای دیوایس های جیلبریک شده را به شما معرفی کنیم. توییک هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد در زمینه نصب اپلیکیشن های کرک شده، هک اپلیکیشن ها و بازی ها و یا کاربردهای بسیاری که دارند بسیار ضروری اند و نصب آن ها توصیه می شوند.

 

1. Appsync Unified

از این توییک که یک نسخه متن باز از توییک نام آشنای Appsync است در زمینه نصب اپلیکیشن ها و بازی ها استفاده می شود. این توییک را می توانید از سورس Repo.BiteYourApple.Net دریافت و نصب کنید. اما برای کارکرد صحیح آن باید توییک شماره 2 این لیست را نیز نصب کنید.

 

2. Apple File Conduit 2

این توییک که توسط خالق Cydia توسعه داده شده، به شما این امکان را می دهد که به فایل های اصلی دیوایس خود توسط iTools و یا نرم افزار های مشابه آن دسترسی پیدا کنید. از بابت امنیت اطلاعات خود نیز نگران نباشید زیرا به گفته توسعه دهنده این توییک، تنها در هنگام اتصال به کامپیوتر های Trust شده توسط شما فعال می گردد. این توییک را می توانید از سورس Saurik که به صورت پیشفرض در Cydia موجود می باشد نصب کنید.

 

3. Cydia Substrate و Substrate Safe Mode

این دو توییک که پیش نیاز اکثر توییک ها هستند، اغلب به صورت خودکار با توییک های دیگر نصب شده و نیاز به نصب دستی ندارند.

 

4. Activator

Activator را اکثر افراد می شناسند. به کمک این توییک که یکی از بهترین های تاریخ Cydia می باشد می توانید برای هر بخش از iOS متودهای بسیار متنوعی ایجاد کنید. همچنین این توییک پیش نیاز بسیاری از توییک ها محسوب می شود که می توانید آن را به رایگان و اورجینال از سورس BigBoss (که به صورت پیشفرض در Cydia موجود می باشد) نصب کنید.

 

5. iCleaner Pro

به کمک این توییک فوق العاده می توانید دیوایس خود را از فایل های اضافی و بی مصرفی که گاهی از نصب توییک ها یا اپلیکیشن ها به جا می مانند، پاکسازی کنید. این توییک را می توانید از سورس Repo.BiteYourApple.Net دریافت و نصب کنید.

 

6. iFile

بهترین فایل منیجر موجود برای iOS است که به کمک آن می توانید به فایل های اصلی دیوایس دسترسی پیدا کرده و همچنین بسیاری از کار هایی که با اتصال دیوایس به کامپیوتر و iTools قابل انجام هستند را انجام دهید. این توییک را می توانید از سورس Repo.HackYouriPhone.org دریافت و نصب کنید.

 

7. iAPCrazy و LocallAPStore

این دو توییک که از بهترین ها در زمینه هک اپلیکیشن ها و بازی ها هستند نیز می توانند جزو توییک های ضروری قرار گیرند. هر دوی آنها را می توانید از سورس Repo.BiteYourApple.Net دریافت و نصب کنید.

آموزش کار با LocallAPStore

آموزش کار با iAPCrazy

 

8. BioProtect و VirtualHome 8

این دو توییک نیز برای دیوایس های مجهز به Touch ID می توانند بسیار کاربردی باشند. به کمک BioProtect می توانید بر روی بسیاری از قسمت های iOS نظیر اپ ها، فولدرها، کنترل سنتر و... قفلی با اثر انگشت خود بگذارید. VirtualHome 8 نیز که به تازگی با iOS 8 سازگار شده است برای سالم نگه داشتن Touch ID توصیه می شود. به کمک این توییک می توانید به جای فشار دادن دکمه Home، بر روی آن تپ کنید و همچنین قابلیت Quick Unlock و امکان شخصی سازی از ویژگی های آن می باشد. هر دو توییک را می توانید از سورس Repo.HackYouriPhone.org دریافت و نصب کنید.

 

9. WiFi Passwords

توسط این توییک نیز می توانید رمز عبور دستگاه های وای فایی که قبلاً توسط دیوایستان به آن ها متصل شده اید را مشاهده کرده و همچنین آن ها را Share کنید. این توییک نیز از سورس BigBoss قابل دریافت است.

منبع: کافه اپل

منبع