جستجو

  • 1200

بنام خدا

با سلام خدمت شما کاربران گرامی و وفادار فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال سرانجام پس از مدتها تلاش برای ساخت و فراهم کردن وب سایت جدید اکنون به این مهم دست یافته ایم و با پشتیبانی و مشورت شما عزیزان موفق شدیم سایتی با زیر ساخت طراحی و قالب کاملا جدید ایجاد کنیم که حاوی امکانات جدید و متنوعی نسبت به سابق می باشد و امیدواریم از این پس بدین واسطه بتوانیم خدمات رسانی خود را به کاربران گرامی بهبود مضاعف بخشیده و هر روز بر تنوع و دامنه خدمات خود بیفزاییم. نسخه حاضر نسخه آزمایشی وب سایت است و طبعاً خالی از اشکال نخواهد بود از اینکه مانند همیشه با گزارش این اشکالات ما را در رفع هرچه سریعتر آنها یاری میکنید کمال تشکر را داریم جهت گزارش اشکال میتوانید از دکمه موجود در نوار منوی بالای سایت استفاده نمایید.

در زیر چند عنوان مهمتر از میان امکانات جدید سایت را به شما معرفی مینماییم. لازم بذکر است که ظرف یکماه آینده امکانات بیشتری نیز اضافه خواهد شد.

با توجه به درخواستهای مکرر کاربران محترم و احساس نیازی که جهت بروز بودن طراحی سایت میشد، طراحی سایت بطور کلی تغییر کرده است ما تلاش خود را کرده ایم تا طرحی پویا و متناسب با نیازهای روز را برای شما آماده کنیم.

با توجه به تغییرات بنیادی که در هسته مرکزی سایت انجام شده است، میتوانیم شاهد سرعت بیشتری در کارایی سایت باشیم و امیدواریم که مشکلات کندی سایت قدیم به فراموشی سپرده شود.

در بخش معاملات کاربران بخش فروشگاه کاربران افزوده شده است که در این بخش کاربرانی که اعتبار لازم را داشته و علاقمند به داشتن فروشگاهی حرفه ای هستند میتوانند یک فروشگاه اینترنتی شخصی در سایت آل دیجیتال داشته باشند و خود آن را طراحی و کنترل و از مزایای آن استفاده کرده و روزانه هزاران بازدید کننده فعال از فروشگاه خود داشته باشند.

بخش سفارشات خاص یک بخش ویژه و منحصر به فرد در سایت جدید آل دیجیتال است که به شما امکان سفارش و دسترسی به کالاهای مورد نظر خود را از سایتهای آمازون و سوق امارات را فراهم کرده است.

بخش جستجوی پیشرفته سایت پیشرفت خوبی در سرعت نمایش نتیجه جستجو و مشخصه های کالا داشته است و شما براحتی میتوانید کالای مورد نظر خود را با توجه به مشخصه های مورد نظر خود بیابید.

در بخش مقایسه پیشرفتهای بسیار محسوسی داشته ایم و شما اکنون میتوانید مشخصه های جزئی تمامی کالاهای موجود در سایت را براحتی و سادگی با هم مقایسه نمایید.

لیست علاقمندی ها از بخش های جدید سایت آل دیجیتال است که شما را قادر میسازد تا کالاهای مورد علاقه خود را در آن قرار داده تا دسترسی به آنها برای شما آسانتر باشد همچنین این قسمت برای ارسال هدیه به دوستان بسیار مفید و کاربردی است.

در سایت جدید آل دیجیتال مهلت تست سفارشات افزایش یافته و پس از رسیدن کالا، شما ٧ روز مهلت تست دارید تا اگر مشکل فنی در کالای شما باشد آنرا عودت دهید.

لازم بذکر است غیر از موارد فوق امکانات جزئی زیادی در سایت بوجود آمده که شاهد آنها خواهید بود.

با تشکر

مدیریت آل دیجیتال

منبع