Problem ze sterownikami Nvidia GeForce Game Ready Driver 375.86 WHQL

جستجو

Problem ze sterownikami Nvidia GeForce Game Ready Driver 375.86 WHQL

  • 1681

Kilka dni temu Nvidia udostępniła nową wersję sterowników graficznych GeForce Game Ready Driver 375.86 WHQL, które miały poprawiać działanie gier Tom Clancy’s The Division Survival DLC, Battlefield 1, Steep: Open Beta oraz Civilization VI. Okazuje się, że nowe sterowniki mają poważny błąd i sporo użytkowników skarży się na problemy z działaniem gier.

Najpoważniejszym problemem po zainstalowaniu sterowników jest obniżenie taktowania pamięci wideo w środowisku 3D do 810 MHz, co niekorzystanie odbija się na wydajności karty graficznej i bardzo dużych spadkach w płynności wyświetlanej animacji. Usterka ta dotyczy wszystkich obsługiwanych akceleratorów.

Nvidia GeForce Game Ready Driver 375/86 WHQL - problem
Karta w środowisku 3D pracuje z obniżoną częstotliwością pamięci wideo do 810 MHz (źródło: GeForce Forum)

Użytkownicy zgłaszają także problemy z migotaniem i zacinaniem się obrazu m.in. w grach Battlefield 1, Forza Horizon 3 i Call of Duty: Infinite Warfare.

Wiadomo, że „zieloni” już pracują nad rozwiązaniem problemów. Do czasu wydania poprawionej wersji zalecamy korzystać ze starszej wersji GeForce Game Ready Driver 375.70 WHQL.

 

Aktualizacja 17.11.2016 23:50

Producent udostępnił poprawkę GeForce Game Ready Driver 375.95, która rozwiązuje problem z zaniżonym taktowaniem pamięci - można ją pobrać na tej stronie.

Źródło: GeForce, inf. własna

منبع