شورای کتاب کودک

جستجو

شورای کتاب کودک

  • 3132

روابط عمومی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران: ۲۹ فروردین دورهمی دیگری با حضور خانم دکتر انصاری، خانم مرتضایی فرد، برخی از اعضای هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، متخصصان و دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی در کتابخانه تحقیقاتی شورای کتاب کودک برگزار شد.
این رویداد با حال و هوای عید و تازه شدن دیدارها از ساعت ۵ دراین کتابخانه شروع شد. صحبت‌های دلنشین استاد پیشکسوت کتابداری، خانم دکتر انصاری آغازگر این دورهمی بود. ایشان ضمن معرفی شورا و کتابخانه تحقیقاتی ادبیات کودک آن، به فعالیتهای داوطلبانه در شورا و بُعد کتابدارانه آن اشاره کردند، سپس برنامه با گپ و گفت، طرح نظرها و دیدگاه‌ها در فضایی دوستانه ادامه یافت و خانم دهقان هم برای حضار قصه گویی کرد، این دورهمی با شنیدن سرود شورا در ساعت ۷ خاتمه یافت.
انجمن از همراهی مسئولان و دست اندرکاران شورای کتاب کودک و دوستانی که تشریف آوردند، سپاسگزاری می‌نماید.
مکان و زمان رویداد بعدی ۱۸ اردیبهشت ماه در خانه کتابدار، واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان منیریه، خیابان اسدی منش، کوچه دهستانی، پلاک ۲، برگزار خواهد شد.
این دورهمی ها به منظور آشنایی بیشتر افراد با یکدیگر و نیز آشنایی با مراکز مختلف هربار در یک کتابخانه، موزه و یا مرکز آرشیوی و اطلاع رسانی، برگزار خواهد شد.

منبع