i ابداع شیوه جدید برای شبیه‌سازی مدارهای مغزی

سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن

نمناک : یک سایت سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن موزیک جدید فیلم های روز هالیود خفن بدون سانسور.

مطالب مرتبط
آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب

ابداع شیوه جدید برای شبیه سازی مدارهای مغزی جستجوگر خبر فارسی | خبرلند سلامت نیوز: محققان موسسه فرانسیس کرک در انگلیس، شیوه جدیدی را برای شبیه سازی مدارهای الکتریکی مغزی ابداع کردند که در مقایسه با روش های پیشین بسیار جامع تر است.
ابداع تراشه‌ای شبیه‌ به سیناپس‌های مغزی مهندسان در MIT موفق به طراحی تراشه‌ای شده‌اند که درست مانند اتصالات مغزی عمل می‌کند، یعنی دارای اتصالات یا سیناپس‌های مصنوعی است.
ابداع شیوه‌ نوین حذف عیب چسبندگی ورق‌های نورد سرد! ورق‌های نورد سرد,چسبندگی ورق‌های نورد,دانشگاه صنعتی اصفهان, اخبار علمی
بیگ بنگ: مهندسان در mit موفق به طراحی تراشه‌ای شده‌اند که درست مانند اتصالات مغزی عمل می‌کند، یعنی دارای اتصالات یا سیناپس‌های مصنوعی است.
محققان یک دستگاه محرک عصبی ساخته اند که می تواند امواج مغزی را شبیه سازی کند و نوید درمانی جدید برای بیماری صرع و پارکینسون را دارد.
سال‌هاست رایانه برای تحلیل و شبیه‌سازی مدارهای الکترونیکی به کمک مهندسین برق و الکترونیک آمده است. ابتدا شرکت MicroSim نرم‌افزار PSpice را طراحی و توسعه داد، این شرکت توسط شرکت OrCAD خریداری شد و نهایتا این شرکت نیز با شرکت ...
محرک عصبی برای درمان پارکینسون ابداع شد محققان یک دستگاه محرک عصبی ساخته اند که می تواند امواج مغزی را شبیه سازی کند و نوید درمانی جدید برای بیماری صرع و پارکینسون را دارد.
زمانی که فاصله میان دو سطح به اندازه سه مولکول آب باریک شد، شبیه سازی صورت ناشناخته ای از آب را که از لایه ای آب جاری در میان دو لایه منجمد از آب در مجاورت سطوح شامل بود را ارائه کرد. این لایه ها در دمایی برابر دمای اتاق و با ضخامتی برابر یک مولکول طی دو نانو ثانیه تشکیل شدند.
با بوجود آمدن یک تکنیک جدید برای به تصویر کشیدن این اتصالات مغزی با جزئیات بیشتر از قبل، دانشمندان برای شناسایی افراد با …