i جوملا فارسی

سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن

نمناک : یک سایت سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن موزیک جدید فیلم های روز هالیود خفن بدون سانسور.

آخرین مطالب
کلمات کلیدی
محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب

در دانشنامه آزاد جوملا فارسی می توانید مستندات جوملا فارسی، مامبو فارسی، smf و سایر مقالات مرتبط با سیستم های مدیریت محتوا، متن باز و وب را مطالعه کنید، مقالات موجود را بروز یا ویرایش کنید، درباره آنها بحث کنید یا مقالاتتان را با نام خودتان منتشر کنید.
جوملا فارسی، نرم افزار آزاد و متن بازی است که با حمایت شرکت نوید ایرانیان برای طراحی انواع وب سایت سازمانی، تجاری، و شخصی استفاده می شود.
دانلود جوملا فارسی - جوملا 3.6 Share تیم جوملا با بررسی سوابق گروه جوملا فارسی در توسعه، بومی سازی و پشتیبانی سیستم های مدیریت محتوا به ویژه جوملا، این گروه را از این پس به عنوان مترجم برگزیده جوملا برای زبان فارسی برگزید.
قالب جوملا ، قالب فارسی جوملا ، جوملا ، با خرید هر قالب جوملا نصب رایگان توسط پشتیبانی و فضای میزبانی 380 مگابایت رایگان هدیه بگیرید همراه با پشتیبانی فنی 24 ساعته.
آسان جوملا - دانلود افزونه های رایگان جوملا و خرید افزونه های تجاری جوملا و آموزش حرفه ای جوملا و طراحی وب سایت با جوملا
کلیه حقوق این وب سایت و افزونه های منتشر شده برای تیم جوملا فارسی محفوظ می باشد.
جوملا ( Joomla ) یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) به صورت متن باز و نرم‌افزار آزاد می‌باشد که امکانات زیادی برای ایجاد و مدیریت یک وب‌گاه چندمنظوره با یک رابط ساده فراهم می‌کند.
جوملا فارسی جوملا یکی از پیشگامان در سیستم‌های مدیریت محتوا متن باز با استراتژی طراحی MVC می‌باشد. MVC بدان معنی است که دیدگاه به شدت از منطق کسب و کار جدا از هم هستند.