i ذخیره فارسی در sql server

سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن

نمناک : یک سایت سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن موزیک جدید فیلم های روز هالیود خفن بدون سانسور.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب

از قدیم قدیما با فارسی نوشتن توی SQL Server مشکل داشتم! اطلاعات درست توی دیتابیس می‌ره، codepage صفحه Unicode UTF-8 هست، اما با این حال اطلاعات فارسی به صورت علامت سوال توی بانک ذخیره می‌شه.
سلام به دوستان Itpro ، تا حالا براتون پیش اومده که بخواهید تاریخ شمسی رو به همون شکلی که است در SQL server ذخیره کنید برای این کار شما نمی توانید نوع
ذخیره کردن اطلاعات فارسی در sql server با زبان c# اطلاعات بیشتر : چطور می توانم در بانک اطلاعاتی sql server داده فارسی ذخیره و بازیابی کنم ؟
در این جلسه از دوره Performance Tuning در SQL Server ما درباره استفاده از File Group ها و نحوه استفاده از آنها برای افزایش کارایی صحبت کردیم.
سلام دوستان من چطوری میتونم از یک فایل اکسل دارای محتوای فارسی اطلاعات را در یک پروژه windows form با زبان C# با دیتابیس sql server ذخیره کنم؟
ذخیره فایل در پایگاه داده SQL Server با استفاده از کنترل FileUpload محمد آذرنیوا #C , Asp Form یک نظر 4,067 بازدید دراین مقاله نحوه ذخیره مستقیم فایل در پایگاه داده با استفاده از کنترل FileUpload در ASP.NET شرح داده می شود .
بررسی تکنولوژی FileTable در SQL Server 2012 همراهان این پادکست صوتی در رادیو نیک آموز (رادیو برنامه نویسی) : مسعود طاهری
در این مقاله در مورد ذخیره و بازیابی تصویر در سی شارپ با استفاده از دیتابیس Sql Server صحبت می کنیم. مطمنا در طول تولید نرم افزارهاتون براتون خیلی پیش اومده که نیاز داشته باشید یک تصویر رو داخل دیتابیس ذخیره کنید و در صورت ...
در این مقاله نشان می دهیم که چگونه یک تصویر را بدون استفاده از Stored Procedure در زبان های سی شارپ و VB.Net به SQl Server وارد کنیم و دوباره از آن بگیریم.
قبل از SQL 2008 ما می توانستیم از Collation به نام Arabic 1256 استفاده می کردیم منتها این Collation برای زبان ما مشکل ایجاد می کرد.این مشکل بین حروف ی و ک بود که حالت فارسی و عربی آن با هم متفاوت بود.در این حالت وقتی اطلاعات جدول را Order می ...