i ذ در فارسی

سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن

نمناک : یک سایت سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن موزیک جدید فیلم های روز هالیود خفن بدون سانسور.

آخرین مطالب
کلمات کلیدی
محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب

حروف الفبای فارسی با تلفظ, دانلود حروف الفبای فارسی, خواندن حروف الفبای فارسی, حروف الفبای فارسی فانتزی, الفبای فارسی برای کودکان
لطفا بعد از واردشدن در جیمیل و کلیک بر آیکن گوگل +1 گفتگوی قرآنی را در جستجوی گوگل ارتقاء دهید توضیح : اینجا .
در جدول زیر ضرب المثل های پارسی بر اساس حروف الفبا دسته بندی شده اند که شما عزیزان علاقمند به آشنایی هر چه بیشتر زبان پارسی می توانید با کلیک روی هر حرف ضرب المثل هایی که با همان حرف ...
تاریخچه. در طول دوره‌های مختلف، کارشناسان ایرانی به نواقص بی‌شماری در دبیرهٔ فارسی معرب پی برده و به فکر جایگزین کردن یک دبیرهٔ جدید به جای آن بودند.
اندیشه ها در مورد آیه امروز... موسی، قوم اسرائیل را از مصر خارج نموده و ایشان را در بیابان رهبری نمود، اما بخاطر گناهی که مرتکب شد، داخل سرزمین موعود نشد.
همانندی از اشتباه در نگارش بگویم، در کتاب های قانونی ایران به فراوانی واژه هایی وجود دارند، که به هیچ شکل و تعریف فارسی و یا پارسی نمی باشند، بلکه کاملاً عربی و به زبان بیگانه هستند.
برای مشاهده اسم های پسرانه روی حروف شروع شونده شان در جدول بالا کلیک نمایید. در مرحله اول اسامی پسر فارسی اصیل را می بینید و سپس سایر اسمها (نامهای پسرانه ایرانی غیر فارسی) قرار گرفته است که ...
ترجمه آیه الکرسی به فارسی. خداست که معبودى جز او نیست زنده و برپادارنده است نه خوابى سبک او را فرو مى‏گیرد و نه خوابى گران آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است از آن اوست کیست آن کس که جز به اذن او ...
فارسی بچت چت رومی متفاوت با انواع امکانات از جمله چت تصویری و ارسال فایل و چت صوتی و آواتار شخصی و ده ها امکان دیگر چت روم پیشرته ای را برای کاربران فارسی زبان به خصوص کاربران چت ایرانی ایجاد ...
دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان سومین دانشگاه كشور از نظر قدمت پس از دانشگاه های تهران و تبریز در حال حاضر شصت و ششمین سال فعالیتش را سپری می كند.
واژه های زیر هنوز در فارسی شهری تعریف نشده اند. اولین کسی باشید که آن ها را تعریف می کنید!
در این بخش اسامی پسر ایرانی با حروف الفبا را برایتان جمع اوری کردیم شما میتوانید اسم فرزند دلبندتان را از میان این نام ها انتخاب کنید.
کلک فارسی - این وب‌گاه (سایت) به منظور انتشار روش‌های صحیح نگارش فارسی و نیز استفاده از مصوبات زبان فارسی با پشتیبانی معاونت پژوهش و فنّاوری دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار راه‌اندازی شده است.
25- اگر می خواهید کلمه و یا عبارتی را پیداکنید(find) از (ب) ctrl + f استفاده کنید عبارت و یا کلمه مورد نظر خود را در کادرتایپ کنید و روی find next ،enter بزنید ، آن را برای شما پیدا می کند و اگر بیش ازیک بار ...
دیکشنری آنلاین فارسی و انگلیسی ، دیکشنری با تلفظ کاملا رایگان ، بیشترین واژگان دیکشنری تخصصی ، دانلود اپلیکیشن اندروید دیکشنری
دى، نام دهمین ماه سال در گاه‌شمارى هجرى شمسى و نام روزهاى هشتم، پانزدهم و بیست‌وسوم هر ماه در گاه‌شماریهاى زردشتى است.
در این قسمت از جس جو شما به لغت نامه فارسی دسترسی دارید، در این بخش شما علاوه بر اینکه می توانید به دنبال معنی لغات فارسی بگردید، می توانید لغات فارسی مشابه از لحاظ روش نوشتن را بیابید.
آموزش ابتدایی. اولین مرحله از آموزش همگانی است و فراگیران را برای یادگیری دانش‌ها، مهارت‌ها و بینش‌ها در آینده آماده می‌کند.
در این قسمت از جس جو شما به لغت نامه فارسی دسترسی دارید، در این بخش شما علاوه بر اینکه می توانید به دنبال معنی لغات فارسی بگردید، می توانید لغات فارسی مشابه از لحاظ روش نوشتن را بیابید.
حروف ابجد خواص متعددی دارد که در زیر به آنها اشاره شده است. ولی برای شروع باید بصورت خلاصه ترتیب حروف و مقدار آن را بدانید.
بنام خدا . پیام رئیس دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست از طرف دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست بسیار خرسندم که ورود شما عزیزان به این دانشگاه و دانشکده را صمیمانه خوشامد بگویم.
Persian (/ ˈ p ɜːr ʒ ən, -ʃ ən /), also known by its endonym Farsi (فارسی fārsi [fɒːɾˈsiː] ), is one of the Western Iranian languages within the Indo-Iranian branch of the Indo-European language family.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل منشور حقوق شهروندی به زبان‌های عربی و انگلیسی در انتهای این مطلب پیوست شده و متن فارسی آن به شرح زیر است:
مجلس شورای اسلامی از نخستين دوره، برای كارشناسی طرح‌ها و لوايح، از مشورت موردی كارشناسان استفاده مي‌كرد. در عين حال‌، اساس كار برفهم شخصی و توان علمی خود نمايندگان متكی بود؛ لكن از اواخر ...