i فارسی زبانان

سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن

نمناک : یک سایت سرگرمی و تفریحی مدلینگ فیلم عکس خفن موزیک جدید فیلم های روز هالیود خفن بدون سانسور.

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب

آخرین مطالب

قزوه - شاعر - شاعران - شعر - معاصر - شاعران معاصر - بیدل - بیدل دهلوی - انجمن بیدل - پارسی زبانان - فارسی - ایران - هند
فارسی‌زبانان یا پارسی‌زبانان به بخشی از مردمان ایرانی که زبان فارسی زبان مادری‌شان است گفته می‌شود. در زبان‌های غربی به ایرانیان فارسی‌زبان مردمان پارسی ( Persian ) گفته می‌شود.
دید و رویای ما این است که به کمال دست یابیم. ما خدای متعالی را خدمت می نماییم، و او لایق است که اشخاصی ارجمند بر خدمات عالی او نظارت داشته باشند.
فارسی میانه به عنوان گویش رسمی در زمان ساسانیان در دیگر سرزمین‌های ایرانی گسترش زیادی یافت به گونه‌ای که در خراسان بزرگ جایگزین زبان‌های پارتی و بلخی شد و بخش‌های بزرگی از خوارزمی‌زبانان و سغدی‌زبانان نیز فارسی‌زبان شدند.
پیشینۀ گران‌سنگ زبان فارسی و ادبیات فاخر ایرانی در سطح جهان، دست کم در محافل آکادمیک شناخته شده است، اما گسترش آن در عصرِ انفجار اطلاعات و فرآیند جهانی‌شدن لازم و بایسته است.
آکادمی بین‌المللی کوچینگ فارسی‌زبانان، تنها آکادمی بین‌المللی آموزش کوچینگ به زبان فارسی در دنیاست که تحت نظارت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ آموزش‌ها و مدارک خود را ارائه می‌دهد.
هدف از ایجاد این وبلاگ آموزش زبان آلمانی به ویژه برای نوآموزان بوده است و تمام سعی من و دوستان در جهت ایجاد یک محیط مناسب آموزشی برای علاقه‌مندان به زبان آلمانی بوده چراکه تعداد منابع مفید و کاربردی به زبان فارسی و برای ...
ستاره یک مجله اینترنتی جامع است که گلچینی از مهم ترین اخبار روز، و جدید ترین مطالب مورد نیاز مخاطبان فارسی زبان خود در ایران و سراسر جهان را ارائه می کند. اخبار و مطالب منتشر شده در ستاره کاملا ...